Chp Giresun İl Başkanlığında basın açıklaması düzenlendi.

Düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Chp Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Bektaş, ''Belediye seçimleri öncesinde şuanki mevcut belediye yöneticileri bir söylemde bulunmuşlardı, biz iktidarın belediyesi olarak şehre çok büyük şeyler yapacağız parasal olarak sıkıntı yaşatmayacağız diyerek bunu bir seçim kampanyasına dönüştürmüşlerdir. Şuanda Giresun belediyesi yönetimi verdiği sözleri de düşünürsek yerel tabirle kayış atmıştır, tutamayacağı ortadadır'' dedi.

Av. Bektaş, Giresun belediyesinde haklarını istedikleri için haksız yere görev yerleri değiştirilen itfaiye personellerinin yanında olduğunu belirterek, ''Kimseyi ekmeğiyle tehdit etmeyin şayet ederseniz bu ateş sizide yakar'' dedi.

Giresun'un sağlıklı büyüyebilmesi için güney çevre yolu şarttır Giresun'un sağlıklı büyüyebilmesi için güney çevre yolu şarttır

Bektaş, ''Biz şuanki Giresun belediyesi yönetimini, acilen bu karardan vazgeçip bu arkadaşların haklarınıda vererek görev yerlerine verilmelerini talep ediyoruz'' dedi.