Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan, Alucra Kaymakamı Muhammet Cengiz ile birlikte çevre düzenlemesi yapılarak önümüzdeki hafta içi gençlerin hizmetine açılacak olan Alucra Gençlik Merkezi ve İlçe Spor Salonu Fitness Salonunda incelemelerde bulundu ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Akın'dan bilgi aldı.

İl Müdürü Çalgan; “Geleceğimizin teminatı olan gençlere her zaman büyük önem verdiklerini belirterek Yeni Gençlik Merkezi’mizde ve Fitness salonumuzda önümüzdeki hafta içi hizmet vermeye başlayacağız. Gençlerimizin vakitlerini dolu dolu geçirecekleri donamına sahip güzel mekanlar oldu. Gençlik Merkezimizde gençlerimiz için bağlama, resim, bilgisayar, İngilizce, ebru, mangala, satranç ve pek çok kurslarımız var ve bu kurslarımız tamamen ücretsiz olacak. Gençlerimizin kişisel gelişimlerine ve sosyalleşmelerine büyük katkı sağlayacak.

Alucra MYO Kızılay'a 106 ünite kan bağışladı Alucra MYO Kızılay'a 106 ünite kan bağışladı

Bireysel çalışma alanları, ders çalışma alanları, el sanatları ve zekâ oyunları dersliği, müzik odası gibi alanların olduğu Gençlik Merkezimiz gençlerimizin sosyal, kültürel, eğitim programlarının yanı sıra kariyer yaşamlarına da destek olarak onları geleceğe en iyi şekilde hazırlama noktasında önemli bir boşluğu dolduracaktır." dedi.