Altınordu Belediyesi, değişimi ve dönüşümü vatandaşlara hissettirmeye devam ediyor. Kültürden sanata, altyapıdan üstyapıya her alanda hizmet seferberliği başlatan Altınordu Belediyesi, görüntü kirliliğinin de önüne geçmek için harekete geçti. Bu kapsamda Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki köprülerde bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi. Kurtulmuş, Dikence, Işıklı, Uzunmusa ve Mübarek mahallelerinde yer alan köprülerin kırılan korkulukları değiştiren ekipler, korkulukları boyayarak güzel görünüme kavuşturdu. Ekiplerin çalışmasını gören vatandaşlar ise Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe’ye teşekkür etti.

ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDECEK

Köprülerde yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulunan Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Akdeniz, kent genelinde görüntü kirliliklerini ortadan kaldırmak için çalıştıklarını söyledi. Kısa sürede tüm eskiyen köprülerde bakım ve onarım çalışmalarını yapacaklarını belirten Akdeniz, “Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Ulaş Tepe ile birlikte ilçemizi geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanı sıra ilçemizdeki görüntü kirliliklerinin de önüne geçebilmek adına çalışma başlattık. Şu anda 5 mahallemizde tespit ettiğimiz kırılan ve boyaları soyulan köprü korkuluklarımızı onararak, güzel bir görünüme kavuşmasını sağladık. Kent genelindeki bütün köprülerimizde görüntü kirliliklerini ortadan kaldırarak, halkımızın can güvenliğini sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yardımcısı Hüseyin Akdeniz, sahada çalışan belediye personellerine yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

EMEP Tepki Gösterdi! EMEP Tepki Gösterdi!

Kaynak: Ordu Olay