Giresun Belediyesi tarafından, daha önce şehrin farklı noktalarındaki viyadük geçit altlarına yapılan bakım ve güzelleştirme çalışmasının ardından bu kez benzer çalışma karayolu güzergahındaki yaya alt geçitlerinde de gerçekleştirildi.

14_106

Güre Mahallesi’nde yer alan ve plajlar bölgesi ile bağlantısını sağlayan 2 adet karayolu güzergahındaki alt geçidinin zemini ve duvarları denizi, akvaryumu, uzayı ve dünyayı andıran görsellerle estetik yapıya kavuşturuldu.

19_36

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından alt geçitlere yönelik yapılan bakım, temizlik, boyama ve ışıklandırma çalışmaları bitirilerek vatandaşların hizmetine sunuldu. 

5_563

Ertuğrul Gazi Konal, "31 Mart seçimlerinin kazananı Cumhur İttifakı ve MHP olacaktır" dedi. Ertuğrul Gazi Konal, "31 Mart seçimlerinin kazananı Cumhur İttifakı ve MHP olacaktır" dedi.

Belediye yetkilileri, bu geçitlerin herkes tarafından kullanıldığını ve temiz tutulması için özen gösterilmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca duvarlara sprey veya benzeri şeylerle yazı yazılmaması gerektiğini, çevrenin temiz tutulması konusundaki sorumluluğun tüm vatandaşlarda olduğunu vurguladı.