Cumhur İttifakının Giresun Merkez Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti milletvekilleri Prof. Dr. Nazım Elmas, Ali Temur, Ak Parti İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Ekrem Faruk Civelekoğlu ve AK Parti yöneticileri ile beraber MHP İl Teşkilatını ziyaret etti.

Medeni Kanun’a ilişkin eş zamanlı basın açıklaması Medeni Kanun’a ilişkin eş zamanlı basın açıklaması

MHP İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Altın ve MHP il ve ilçe yöneticileri tarafından karşılanan heyetle çeşitli konularda istişareler yapıldı.

Ziyaretleri için belediye başkanı Şenlikoğlu'na, AK Parti milletvekillerine ve AK Parti yöneticilerine teşekkür eden MHP İl Başkanı Karaosmanoğlu, Giresun merkez ilçe başta olmak üzere, Giresun'da tüm belediyelerin Cumhur İttifakı tarafından kazanılması için MHP olarak gereğinin yapılacağını söyledi.

Belediye Başkanı Şenlikoğlu da, gelecek dönemde merkezi idarenin daha fazla desteğini alarak yarım kalan hizmetlerin tamamlanacağını ve önemli yeni projelerin hayata geçirileceğini kaydetti.

AK Parti İl Başkanı ve Milletvekilleri de, Giresun'a daha iyi hizmet ve daha çok yatırım için çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini dile getirdiler.