Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz Eynesil Belediyespor'un sezon değerlendirmesi, hedefleri ve devam eden stadyum inşaatı üzerine açıklamalarda bulundu.

Giresunspor Teknik Direktörü Keleş, ligde kalacaklarına inanıyor Giresunspor Teknik Direktörü Keleş, ligde kalacaklarına inanıyor

"Deplasmanların takımı olduk"

Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, AmberÇay Eynesil Belediyespor ne zaman iç sahada taraftarı önünde sahaya çıkacak sorusuna;

"Trabzon deplasmanı ve Türkiye deplasmanı olarak ikiye ayırdık, o şekilde devam ediyoruz. 6 tane iç saha maçımız kaldı ama şu anda ne zaman oynayacağımzı belli değil, sıradaki maça zaten yetişmez çünkü buranın güvenlik onayını almamız lazım, TFF'nin onay vermesi lazım 15 gün içerisinde yetişmez diye düşünüyorum. Hala yine çalışma devam ediyor, net bir bilgi yok." ifadelerini kulandı"

IMG_1391AmberÇay Eynesil Belediyespor'un hedefleri nelerdir sorusuna, "İlk sene hedefimiz lig de kalıcı olmak" ifadesinde bulunan Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz sözlerine şu ifadeler ile devam etti.

"Ama gerek teknik ekibimiz gerek oyuncularımız çıtayı yükselttiler. Ne kadar yukarıda bitirirsek o kadar iyi ama Play-off oynayacağız 2. Lig'e çıkacağız gibi bir hedefimiz yok. Bu sene hedefimiz lig de kalmak."

"Göğüs Sponsorumuz hala yok"

Giresun'lu iş adamlarından Giresun camiasından destek alamadığınuı ifade eden Ahmet Latif şu ifadelerle sözlerini tamamladı.

"Eynesil Belediyespor hiç destek göremedi, özellikle Giresun camiasından hiç destek alamadık. Mütavazi bütçemizle gidiyoruz. Teknik heyete yönetici arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu bütçeler ile ciddi bütçeler harcayan takımlara karşı güzel mücadele sergiliyorlar"