30 Ağustos Zafer Bayramı, Başkomutanlık Meydan Muharebesi zaferinin 101. yıl dönümünde düzenlenen anlamlı etkinliklerle kutlandı.

F4xQXU9WEAA6_Kk

Giresun Valiliği önündeki Atatürk Anıtı'nda gerçekleştirilen çelenk sunma töreniyle başlayan program, anlamlı bir coşkuyla devam etti.

Hükümet Konağı Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'nda saat 10.00'da başlayan çelenk sunumu töreni, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın gurur ve saygıyla okunmasıyla tamamlandı.

F4xQX82WgAAcGcc

Giresun Valiliği çelengi, Vali Mehmet Fatih Serdengeçti tarafından özel bir hassasiyetle Atatürk Anıtı'na sunuldu. Giresun Belediyesinin çelengi de Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu tarafından özenle sunuldu.

Vali Serdengeçti, çelenk sunumu hakkında yaptığı paylaşımda, "Tarihe sığmayan zafer... 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle Atatürk Anıtı’na çelenk sunduk. Bu özel anı vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Milli Mücadele'nin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum." ifadelerine yer verdi.

F4xQV2zWMAAobOJ

Çelenk sunumu törenine; Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun Milletvekilleri Prof. Dr. Nazım Elmas, Ali Temür, Elvan Işık Gezmiş ve Ertuğrul Gazi Konal, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, mülki, adli ve askeri erkânın yanı sıra Bakanlıkların il temsilcileri, özel kuruluşların temsilcileri, belediye ve okulların Bayrak-Flama takımları ile vatandaşlar katıldı.

Başkan Köse Eğitim-Öğretim Sezonunun Sona Ermesi Nedeniyle Mesaj Yayınladı Başkan Köse Eğitim-Öğretim Sezonunun Sona Ermesi Nedeniyle Mesaj Yayınladı