Ertuğrul Gazi Konal İhsan Doğan'ı ziyaret etti Ertuğrul Gazi Konal İhsan Doğan'ı ziyaret etti

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, merkez, ilçe, belde ve köylerde ‘Asrın Seçimi’ olarak nitelendirilen ’14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28 Dönem Milletvekilliği Seçimi’ için çalışmaların aralıksız olarak sürdüğünü kaydetti.

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, “Görele inanıyor, Cumhurbaşkanına güveniyor. Türkiye Yüzyılı'na giden yolda, güçlü yarınlar için Doğrusu AK Parti. Hemşehrilerimizin, liderimize ve davamıza inançları gurur vericiydi. Hep birlikte asrın seçimine hazırız.” dedi

akgiresun (5)

İl Başkanı Yılmaz, şehrin çeşitli noktalarında ‘Seçim Bürosu’ açarak Türkiye Yüzyılını vatandaşlara anlatmak, onların dertleriyle dertlenmek, sevinçlerine ortak olmak için çaba gösterdiklerini söyledi.

akgiresun (8)

“Giresun Türkiye Yüzyılına hazır’ diyen İl Başkanı Yılmaz, “Kemençe Diyarı Görele’mizde seçim büromuzu vatandaşlarımızın göstermiş olduğu yoğun ilgiyle açtık. Şehrimize ve şirin ilçemize hayırlı olsun. Seçim bürolarımızın özelliği Türkiye Yüzyılını vatandaşlarımıza doğrudan yüz yüze anlatmak olacaktır. Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Mayıs’ta yeni bir zafer yazmak için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda bugün Görele’deyiz. Görele, bizleri bağrına basmıştır. Esnaf arkadaşlarımız bizleri güler yüzü ve samimiyetle karşılaşmıştır. Giresun, Cumhurbaşkanına güveniyor ve inanıyor. İnşallah Görele de yine Cumhurbaşkanımıza gereken desteği verecek ve ülkemizin istikrarına ortak olacak.” diye konuştu.

akgiresun (7)