Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş, Polis Haftası ve 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 178'inci yıl dönümü münasebetiyle Giresun İl Emniyet Müdürlüğüne iadeiziyaret gerçekleştirdi.

Türk Polis Teşkilatı’nın 178'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 10 Nisan Pazartesi günü İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Vekili Çavuş’u Giresun İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı karşıladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Vali Vekili Çavuş, İl Emniyet Müdürü Güzelyazıcı nezdinde Türk Polis Teşkilatı’mızın 178. kuruluş yılını ve Polis Haftası’nı kutlayarak, tüm emniyet mensuplarımıza esenlik ve vazifelerinde kolaylık diledi.

Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şengül'den tiroid cerrahisi açıklaması Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şengül'den tiroid cerrahisi açıklaması

Nezaketinden dolayı Vali Vekili Çavuş’a şükranlarını sunan İl Emniyet Müdürü Güzelyazıcı da güvenlik güçlerimizin suç ve suçluyla mücadelede mesai mefhumu gözetmeksizin her geçen gün yenilenen teknolojik imkânlarıyla, araç gereç takviyesi ve yeni hizmet binalarıyla daha huzurlu bir Giresun için çalıştıklarını söyledi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

2023_113_02