Bulancak Kaymakamı Koç'tan  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ziyaret Bulancak Kaymakamı Koç'tan  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ziyaret

İçişleri Bakanlığı tarafından Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine Koordinatör Vali olarak görevlendirilen Vali Enver Ünlü, deprem bölgesinden de Giresunspor’a olan desteklerini aralıksız sürdürüyor.

Deprem bölgesine yakın zamanda giden Vali Ünlü, yaptığı çalışmalarla ve bölge insanıyla kurmuş olduğu samimi ilişkiler sayesinde Türkoğlu halkının gönlünde taht kurmayı kısa süre içerisinde başardı. Afetin izlerini Türkoğlu’ndan, bıraktığı hüzünleri de gönüllerden bir bir sileceğini belirten Vali Ünlü, çocukların sevgisini Giresunspor’a da taşıdı.

Türkoğlu ilçesine adım attığı ilk günden itibaren depremzede çocuklarla yakından ilgilenen Vali Ünlü, çadır kentlerde yaşayan evlatlarımız Giresunspor forması hediye etti.

Depremin olumsuz etkilerinden evlatlarımızı uzak tutmak için rehberlik ve psikolojik destek hizmetlerinin yanı sıra çocukların sosyalleşme ve eğitim süreçlerini de yakından takip eden Vali Ünlü, Çotanaklara iki yeni taraftar daha kazandırmanın mutluluğunu “600 kilometre öteden 2 güzel taraftar daha kazandık. Kulübümüz 56. yaşına girerken yeşil-beyaz renklere, çotanak armasına olan sevgimizi değerli çocuklarımızla birlikte paylaşıyor, mutlulukları çoğaltıyoruz.”  sözleriyle paylaştı.

Vali Ünlü’nün sözlerine istinaden Giresunspor resmi twitter hesabından paylaşılan teşekkür mesajında ise “Deprem felaketiyle sarsılan Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine Koordinatör Vali olarak görevlendirilen Giresun Valimiz Sayın Enver Ünlü’nün depremden etkilenen vatandaşlarımız için gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, yardım faaliyetlerine katıldığı konteyner kentte bir araya geldiği gençlerimize Giresunspor'umuzun formasını hediye etmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Çotanak armalı formamız depremzede gençlerimize çok mu çok yakışacaktır. Depremzede kardeşlerimize Giresunspor Kulübü ve Giresun şehri olarak her zaman destek olamaya devam edeceğiz. Birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşliğimiz daim olsun…” cümlelerine yer verildi.