Vali Enver Ünlü, resmi kurum temsilcileri başta olmak üzere milletvekilleri, iş insanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve ziyaretçi kabullerine devam ediyor.

Bu kapsamda Vali Enver Ünlü, 7 Ağustos Pazartesi günü Bağcılar Belediyesi Eski Başkanı Lokman Çağırıcı ve Giresun İl Genel Meclis Üyesi Abdüsselam Çağırıcı’yı makamında ağırladı.

İl Müftüsü Topcan, "Engelleri birlikte aşacağız" İl Müftüsü Topcan, "Engelleri birlikte aşacağız"

Başkan Çağırıcı, Vali Ünlü’ye nazik kabullerinden ve misafirperverlikten dolayı şükranlarını sundu. Vali Ünlü de ziyareti nedeniyle Başkan Çağırıcı’ya ve beraberindeki heyete teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

 Vali Ünlü, 8 Ağustos Salı günü ise ilk olarak saat 10.30’da Valilik Makamında 27. Dönem Van Milletvekili Sayın İrfan Kartal'ı ve beraberindekileri ağırladı.

Vali Ünlü, ziyaret sonrası “27. dönem Van Milletvekili Sn. İrfan Kartal'ı ağırladık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” paylaşımında bulundu.

Makam kabullerine saat 11.00’de iş insanı Mehmet Durmuş’u kabul ederek devam eden Vali Ünlü, son olarak saat 11.30’da İlimiz Tirebolu ilçesine yeni atanan Savcı Harun Yılmaz’ı ağırladı.

Vali Ünlü, Savcı Yılmaz’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Ziyaretler, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.