Sayın Vali Enver Ünlü, "19 Eylül Gaziler Günü" münasebetiyle gaziler onuruna verilen yemeğe katıldı.

Valilik himayesinde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 19 Eylül Pazartesi günü saat 12.00'de Giresun İl Özel İdare binasında verilen yemekte, gazilerin tek tek masalarına giderek selamlaşan Vali Ünlü, ailelerin hal ve hatırlarını sordu.

Gazilere hitaben bir konuşma yapan Vali Ünlü, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda “Sizlerle ne kadar övünsek azdır! 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle bir an bile tereddüt etmeden istiklal ve istikbalimiz için canlarını ortaya koyan, bedenleriyle bedel ödeyen Kahraman Gazilerimizle yemek programında bir araya geldik.Ekran Görüntüsü (31)

Ekran Görüntüsü (30)

Kalbimizde hissediyoruz... Çocuklarımız güzel sabahlara uyansın, gönderde şanlı bayrağımız dalgalansın ve kubbelerimiz 5 vakit Allah kelamıyla inlesin diye vatan müdafaasında öncülerimiz olan, aldığımız her nefeste iz bırakan Gazilerimize ne yapsak az...” ifadelerine yer verdi.

Vali Ünlü, yemeğin ardından gazi çocukları ile yakından ilgilenerek yemeğe katılan gaziler ve aileleri ile bir süre sohbet etti.

13-7

Başkan Karan, “Milletvekili Bayraktar sadece kendini değil, Fiskobirlik’i de Türkiye’ye iyi reklam etmiyor” Başkan Karan, “Milletvekili Bayraktar sadece kendini değil, Fiskobirlik’i de Türkiye’ye iyi reklam etmiyor”

Yemeğe; Sayın Vali Enver Ünlü, Milletvekili Cemal Öztürk, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve protokol üyeleriyle birlikte Gaziler ve aileleri katıldı.