Vali Ünlü, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Giresun Fen Lisesi ile Aksu 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Muhtarlara Aile Okulu Projesi eğitimi verildi Muhtarlara Aile Okulu Projesi eğitimi verildi

Vali Ünlü, ziyaret ettiği okullarda öğretmenlere çiçek vererek 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı. Ziyaretler sırasında; İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ile okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler de hazır bulundu.

Öğretmenlerle uzun uzun sohbet eden Vali Ünlü, eğitim öğretim faaliyetlerindeki azim ve özverilerinden dolayı bütün öğretmenlere ayrı ayrı teşekkür etti.

Vali Enver Ünlü, ziyaretlerle ilgili yaptığı paylaşımda; “Her çocuğun yetişme çağında örnek aldığı 'öğretmen' adında bir kahramanı vardır. Görkemli bir geçmişten ışıltılı bir geleceğe ancak değerli öğretmenlerimizle kanat açabiliriz. Büyük bir mesuliyet duygusuyla gösterdikleri gayret için de minnettarız.  Aklı hür vicdanı hür nesiller sizin eseriniz. Güzel vatanımızın dört bir yanında çocuklarımızı büyük bir fedakârlıkla yetiştiren, geleceğin parlak ve müreffeh toplumlarının yegâne mimarları olan öğretmenlerimizle gurur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.2022_454_-_17_2022_454_-_10_2022_454_-_3_