Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, görevine başladığı ilk günden itibaren resmî kurum temsilcileri başta olmak üzere milletvekilleri, belediye başkanları, iş dünyası temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve ziyaretçilerle görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor.

Giresun Belediyesi şehir genelinde birçok mahallede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor Giresun Belediyesi şehir genelinde birçok mahallede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Bu çerçevede, 6 Eylül Çarşamba günü, Vali Serdengeçti'yi ziyaret eden isimler arasında; Giresun 1. Ağır Ceza Reisi Adalet Komisyonu Başkanı Adem Karataş, Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Talip Emiroğlu, Trabzon’dan; Çarşıbaşı Kaymakamı İsmail Koçdoğan, Düzköy Kaymakamı Uğur Savaş ve Köprübaşı Kaymakamı Öznur Güler, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Ömer Şentürk ve Şebinkarahisar AK Parti İlçe Başkanı Nejat Okuyar, Giresun 3. Noteri Erhan Arifoğlu ve 4. Noteri Erdoğan Yavuz, Giresun Faal Muhtarlar Derneği Başkanı Hadi Karabulut ve heyet, önceki dönem AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve heyet, Giresun Ramada Otel Müdürleri Dursun Aydın ve Turan Özkan ile çeşitli kurum müdürleri ve muhtarlar yer aldı.

2023_319_21

Kurum müdürleri ve diğer misafirler, Vali Serdengeçti'nin kabulünde bir araya gelerek, ilgili sektörlerdeki güncel gelişmeleri ve kendi kurumlarının çalışmalarını içeren bilgiler sundu.

Bu görüşmeler sırasında Vali Serdengeçti, Giresun’un eğitim, kültür, sağlık, turizm, enerji, yargı, sosyal, ekonomik ve idari yapısı hakkında bilgi alışverişinde bulunmanın yanı sıra bölgesel kalkınma ve yerel yönetim çalışmalarını daha yakından inceleme fırsatı buldu.

2023_319_03

Ayrıca, çeşitli kurum müdürleriyle yapılan görüşmelerde, il genelindeki kamu hizmetlerinin etkinliği ve vatandaş memnuniyeti de değerlendirildi.

Vali Serdengeçti, ziyaretlerden kaynaklanan mutluluğunu dile getirerek, ilçe ve il düzeyindeki tüm paydaşlarla iş birliği içinde Giresun'un ilerlemesi ve gelişmesi için çalışacaklarını belirtti.

2023_319_07

Ziyaretler, hatıra fotoğraflarıyla sonlandırıldı.