Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, 30 Ekim Pazartesi günü Şehit yakınları ve Gazilerimizle bir araya geldi.

Giresun Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyetin 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde, vatanı uğruna büyük fedakârlık gösteren Şehitlerimizin yakınları ile Gazilerimize unutulmaz bir gün yaşatmak amacıyla özel bir etkinlik düzenledi.

Bu özel etkinliğe, Giresun Çotanak Off-Road Kulübü'nün destekleriyle hayat verildi. Etkinlik kapsamında, Giresun Kalesi ve Giresun'un doğal güzellikleri eşliğinde unutulmaz bir şehir turu gerçekleştirildi.

Turun sonunda ise Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Şehit yakınları ve Gazilerimizi Giresun Valiliği önünde ağırladı.

2023_433_01

Vali Serdengeçti, ziyaret sırasında Şehit yakınları ve Gazilerle yakından ilgilendi. Onların fedakârlıklarına ve vatanlarına olan bağlılıklarına duyduğu saygıyı dile getirerek moral verdi.

Bu etkinliği hayata geçiren Giresun Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Modaoğlu’na ve Giresun Çotanak Off-Road Kulübü'ne verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

Vali Serdengeçti, ziyaret sonrası ise 'Size ne yapsak az!' başlığıyla "Cumhuriyet'imizin 100.yıl etkinlikleri kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz ve Çotanak Off-Road Kulübü tarafından çok değerli şehit yakınları ve gazilerimize ilimizin birbirinden güzel güzergâhlarını kapsayan şehir turu düzenledi.

2023_433_05

Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz." paylaşımında bulundu.

Piraziz'de Doğal Gaz çalışmalarının tamamlandığı noktalarda Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor Piraziz'de Doğal Gaz çalışmalarının tamamlandığı noktalarda Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Bu anlamlı etkinlik, Şehit yakınları ve Gazilerimize duyulan minnet ve şükranın bir ifadesi olarak düzenlendi. Giresun Valisi Serdengeçti'nin ev sahipliğinde gerçekleşen bu buluşma, Şehit yakınları ve Gazilerimizin unutulmaz anılarla dolu bir gün geçirmelerine olanak sağladı.

Editör: Ortak Kullanım