Ordu’da bir kişi parkta başından vurulmuş halde bulundu Ordu’da bir kişi parkta başından vurulmuş halde bulundu

Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ)'nin 183. kuruluş yıl dönümünü kutlamak üzere PTT Başmüdürü Şenel Yücel ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Valilik Makamında, 23 Ekim Pazartesi günü saat 13.30’da gerçekleştirilen kabulde; PTT Başmüdürü Şenel Yücel, Kontrolör Recep Kara, İşletme Müdür Vekili Uğur Öztürk, İdari ve Mali Birimler Müdür Vekili Necat Ekinci, Giresun PTT Müdürü Tülay İkinci, Başmüdürlük Pazarlama ve Tanıtım Memuru Sezer Çakıcı ile İdari ve Mali Birimler Memuru Ayşe Bayramoğlu hazır bulundu.

Vali Serdengeçti, kabul sırasında PTT Başmüdürü Şenel Yücel ve ekibine başarılar dileyerek, Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan PTT'nin uzun ve köklü geçmişiyle Türkiye'nin iletişim ve haberleşme alanındaki önemli taşıyıcısı olduğunu vurguladı.

Başmüdür Yücel de bu anlamlı günde kendilerini kabul ettiği için Vali Serdengeçti'ye teşekkür ederek PTT'nin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren, ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılar elde etmiş bir şirket olduğunu belirtti. Ayrıca, PTT'nin posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi birçok sektörde hizmet verdiğini ve 183 yıldır teknolojik yatırımlar, kaliteli hizmet anlayışı ve ürün çeşitliliği konularında sürekli gelişmeye odaklandığını ifade etti.

Ayrıca Başmüdür Yücel tarafından Vali Serdengeçti’ye PTT'nin kuruluş yıl dönümü kapsamında düzenlenen etkinlikler ve İlimiz genelinde yürütülen hizmetlere ilişkin de bilgiler verildi.

Ziyaret sırasında PTT Başmüdürü Şenel Yücel, Vali Serdengeçti’ye 183’inci kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında kurum tarafından hazırlanan “Türkiye Büyük Millet Meclisinin Açılışının 100. Yılı” konulu pul portföyü ile çiçek hediye etti.

2023_404_02

Editör: Ortak Kullanım