Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun Jandarma Özel Harekât Tabur Komutanlığıziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

Bulancak ilçesinde yer alan Jandarma Özel Harekât Tabur Komutanlığını 9 Ekim Pazartesi günü ziyaret eden Vali Mehmet Fatih Serdengeçti’yi, Jandarma Özel Harekât Tabur Komutanı Üsteğmen Erman Yiğit ve Özel Harekât personeli karşıladı.

Ziyaretin ilk ayağında, Vali Serdengeçti, kolluk yetkilileriyle bir asayiş toplantısına katıldı. Toplantı sırasında, bölgesel güvenlik durumu ve operasyonlar hakkında detaylı bir brifing aldı.

2023_383_02

Ardından Vali Serdengeçti, Jandarma Özel Harekât Taburu'nun Şeref Defteri’ni imzalayarak Özel Harekât teşkilatının ve görevli askerlerin başarılarını takdir edip çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.

Vali Serdengeçti'ye Ziyaret Vali Serdengeçti'ye Ziyaret

Son olarak Vali Serdengeçti ve beraberindeki heyet, Tabur Komutanı ve diğer askeri personel ile bir araya gelerek öğle yemeği yedi.

2023_383_01

Ziyarette Bulancak Kaymakamı Ünal Koç, İl Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer ve Sahil Güvenlik 73 Komutanı Yüzbaşı Emre Meral ile Bulancak Cumhuriyet Başsavcısı Emre Us da hazır bulundu.