Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, Kocaeli ili Gölcük Kaymakamı Yusuf Özdemir için düzenlenen cenaze törenine katıldı.

Vali Serdengeçti, Kaymakam Özdemir’in vefat haberi üzerine duyduğu üzüntüyü “Geçirdiği rahatsızlık sonucu aramızdan ayrılan kıymetli dönem arkadaşım, meslektaşımız Kocaeli/Gölcük Kaymakamı Yusuf Özdemir'e Allah'tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.” cümleleriyle dile getirmişti.

2023_311_03

Bir süredir kanser tedavisi gören ve Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde 30 Ağustos 2023 günü 53 yaşında yaşamını yitiren Kaymakam Yusuf Özdemir için 1 Eylül Cuma günü cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze töreninin ardından Kaymakam Özdemir için Samsun ili İlkadım ilçesinde bulunan Büyük Camii'nde cuma namazını müteakip cenaze namazı kılındı.

Kaymakam Özdemir, Samsun ili İlkadım ilçesinde bulunan Derecik Mezarlığı’na sevenlerinin gözyaşları ve duaları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

2023_311_09

Cenaze törenine katılan Vali Serdengeçti, “Ebedi aleme irtihal eden değerli dönem arkadaşım, Kocaeli Gölcük Kaymakamı Yusuf Özdemir'i dualarla son yolculuğuna uğurladık. Mekânı cennet, ruhu şâd olsun.” sözleriyle duygularını ifade etti.

Düzenlenen cenaze törenine Özdemir ailesinin yanı sıra İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, Valimiz Mehmet Fatih Serdengeçti, Samsun Valisi Orhan Tavlı, Amasya Valisi Yılmaz Doruk, çok sayıda bürokrat, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

KARDİYOLOJİ ALANINDA SAĞLIK TRUZİMİ BAŞLIYOR KARDİYOLOJİ ALANINDA SAĞLIK TRUZİMİ BAŞLIYOR

2023_311_01

Editör: Ortak Kullanım