Kurum ziyaretlerine belirli bir program dâhilinde devam eden Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Valilik binası içerisinde bulunan Giresun Ticaret İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

30 Ocak Salı günü saat 15.00’te Giresun Ticaret İl Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Serdengeçti, kurum yetkililerinden brifing alarak, yapılan çalışmaları ve hizmetleri yerinde inceledi.

Samsun’daki kazada ağır yaralanan hemşire hayatını kaybetti Samsun’daki kazada ağır yaralanan hemşire hayatını kaybetti

Giresun Ticaret İl Müdür Vekili Meltem Saniye Erciyas tarafından Vali Serdengeçti'ye il genelindeki ticaret faaliyetleri, ekonomik dinamikler, ticaretteki potansiyel ve yaşanan sorunlar hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Ayrıca Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde yürütülen hizmetler, denetim faaliyetleri, kooperatifler, tüketici haklarını korumaya yönelik çalışmalar ve ilgili diğer konularda da brifing verdi.

Ticaret Bakanlığının onayı ile 8 Aralık 2023 tarihinden itibaren Giresun Ticaret İl Müdür Vekili olarak atanan Meltem Saniye Erciyas ile bir süre sohbet eden Vali Serdengeçti, yeni görevine atanmasından dolayı Erciyas’ı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İlgili Vali Yardımcısı Dr. Davut Sinanoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Vali Serdengeçti, kurum amirleri ve çalışanlara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Editör: Ortak Kullanım