Vali Enver Ünlü, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü’nde bakım ve koruma altında bulunan çocuklara hafta sonu sürprizi yaptı.

Çocuk evlerinde kalan Mayıs ayı doğumlu 6 çocuğa, 15 Mayıs Pazar günü, sürpriz doğum günü etkinliği düzenleyen Vali, 26 çocukla birlikte doğum günü pastası kesti.

İtfaiyeden baca temizliği uyarısı İtfaiyeden baca temizliği uyarısı

2022_212_02

Vali Enver Ünlü; “Bugünkü güzel etkinliğimize ev sahipliği yapan Gökhan Bey'e teşekkür ediyoruz” diyerek “Nice mutlu yıllara! Devlet şefkatine emanet edilen kıymetli çocuklarımızla birlikteyiz. Giresun'umuzda umutlar çiçek açıyor. İyi ki doğdunuz! Bugün sevgi ve iyilikle dolu bir programda çocuk evlerinde kalan değerli evlatlarımızın doğum günlerini kutladık. Hep birlikte keyif dolu anların tadını çıkardık. Değerli çocuklarımız; bahtınız açık, geleceğiniz parlak, doğum gününüz kutlu olsun” dedi.

2022_212_06

Doğum günü kutlamasının ardından, Yeşil-Beyaz Giresunspor forması hediye ettiği çocuklarla birlikte, 9 personelin de katılımıyla, Çotanak Stadyumu’nda GZT Giresunspor – Medipol Başakşehir FK arasında oynanan karşılaşmayı izlemek üzere tribünlerde yerini alan Sayın Valimiz; “Maça hazırız! Çocuk evlerinde kalan kıymetli yavrularımızla birlikte yeşil beyaz sevdamız olan Giresunspor'umuzu destekleyeceğiz. Vurduğunuz gol olsun Çotanaklar!” temennisinde bulundu.

İki takım arasında çekişmeli geçen ve 1-1 beraberlikte biten karşılaşma sonrası yaptığı paylaşımda “Giresunspor'umuz ile Başakşehir'in heyecan dolu karşılaşmasını sevgili evlatlarımızla birlikte izledik” diyen Sayın Valimiz “ Sezon boyunca gösterdikleri centilmence mücadele ve bugünkü güzel maç için Giresunspor'umuzu gönülden tebrik ediyor, Başakşehir'e de bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Vali Ünlü, GZT Giresunspor’un başarılı hocası Hakan Keleş ile sevgi evlerinde kalan çocuklarımızla birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek “Çocuklarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı Hakan Keleş hocamıza ve futbolcularımıza teşekkür ediyoruz” dedi.