CHP il Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, "Bozuk yolların tadilatı için umudunuzu sizde mi CHP hükümetine bağladınız sayın AK parti yetkilileri? Vatandaşa çektirdiğiniz çile yeter"

CHP il Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, "Batlama girişine 2 aydan bu yana 200 metrelik yolu bile yapamayan Karayolları yetkililerine çağrıda bulundu. Giresunlular'a aylardır çile çektiren Batlama Köprüsü girişindeki yolun ne zaman bitirileceğini sordu.,

Uzunalioğlu, ”Karayolu yetkilileri 2 aydan bu yana 200 metrelik bir yol girişi düzenlemesini bile yapamadılar. Bu çileyi Giresunlulara çektirmeye kimsenin hakkı yok” dedi. 

AK Parti Giresun Milletvekili aday adayları isimleri AK Parti Giresun Milletvekili aday adayları isimleri

Karayollarının Giresun’a  üvey evlat muamelesi yaptığını, bozuk işlemeyen yolları adeta görmezden geldiğini söyleyen Uzunalioğlu, bu kuruluşun Giresun’da yaptığı işlerin hiç birinin yüz güldürmediğini, Giresun halkını mağdur ettiğini  belirterek; “Başlatılan imalatlar bitirilemiyor, böyle ortada bırakacaksanız başlamasanız da olurdu. Eğribel tüneli bir türlü açılamıyor, Dereli yolu bitmiyor, bazı bölgelerdeki yollar yıllardır yapılmıyor, yapılan yollar ise delik deşik, yayla yolları tehlike arz ediyor. Akp yetkilileri çağrılarımızı duymazdan geliyorsunuz, Giresun halkına bu yolları mı yakıştırıyorsunuz? İktidara mensup milletvekilleri, Giresun’daki eksik sorunlu yolların bir an önce bitirilmesini sağlamalı, takibini yapmalıdır. Önümüz kış, bu kışı da böyle geçirirsek bu şehir sizi affetmeyecek, biz 7 ay sonra bu hizmetleri zaten yerine getireceğiz, giderken hiç değilse HELALLİK ALIP GİDİN" şeklinde konuştu.