Omurilik Yaralanmalarında Otonomik Disfonksiyon Toplantısı 14 Ekim'de Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı ve Omurilik Hastalıkları Derneği ortaklaşa bir bilimsel toplantı gerçekleştirdi. 

Omurilik felci konusunda alanında duayen hocaların konuşmalar yaptığı toplantı  ilgi gördü. Türkiye' nin dört bir yanından katılımın olduğu toplantı Karadeniz bölgesinde bilimsel anlamda  yankı uyandırdı. Toplantı sonrası katılımcılara Giresun’a özgü yemekleri ve  doğal güzellikleri ile Giresun kültürü tanıtıldı. Kuzalan Şelalesi, Mavi göl, Göksu Travertenleri ve Kulakkaya  Yaylası'na yapılan geziler büyük beğeni topladı. 

Giresun’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinlikleri Gerçekleştirildi Giresun’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinlikleri Gerçekleştirildi

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi,”Katılım sağlayan başta Omurilik Hastalıkları derneği başkanı Prof.Dr. Müfit Akyüz olmak üzere tüm hocalarımıza ve meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.”İfadelerinde bulundu.