Giresun İl Temsilciliğinin lise öğrencileri Türkiye Münazara Yarışmasında birinci oldu.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Merkez Lise Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Türkiye Münazara Yarışmasında Giresun İl Temsilciliğinin lise öğrencileri Samsun’da yapılan bölge finalinde birinci oldu.

Giresun İl Temsilciliğinin lise öğrencileri erkek kategorisinde Karadeniz Bölgesinde birinci olurken kızlar kategorisinde de kız öğrenciler ikinci olarak, ilimize büyük başarı kazandırdılar.

WhatsApp Image 2023-10-17 at 19.39.45

Ordu-Giresun Havalimanı Kasım ayında 47.919 yolcuya hizmet verdi Ordu-Giresun Havalimanı Kasım ayında 47.919 yolcuya hizmet verdi

Gençlerimizin başarısı, Giresun’umuzun başarısı olduğunu vurgulayan TÜGVA Giresun İl Başkanı Mümtaz Aydın, ‘’TÜGVA Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen Türkiye Münazara Yarışmasında ilimizde birinci olan gençlerimizi Samsun Ladik’e Münazara Yarışması ve Doğa Kampına gönderdik. Öncelikle gençlerimizi, Lise Koordinatörlerimizi ve onlarla ilgilenen gönüllü eğitmenlerimizi tebrik ediyorum. Erkekler kategorisinde erkek öğrencilerimiz birinci olarak bizi gururlandırdılar. Aynı şekilde kızlar kategorisinde kız öğrencilerimiz ikinci oldular. Gençlerimizin başarısı, Giresun’umuzun başarısı demektir. Bu uğurda vakfımızda gençlerimize her gün emek veren tüm ekip arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum. Şimdi sıradaki hedefimiz Türkiye birinciliği. İnşallah gençlerimiz Türkiye birincisi olarak bizi onurlandıracaklar.’’ dedi.