Giresun’da heyelan: Giresun-Gümüşhane karayolu ulaşıma kapandı Giresun’da heyelan: Giresun-Gümüşhane karayolu ulaşıma kapandı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Giresun İl Temsilciliği ’ni  misafir etti.

Türkiye Gençlik Vakfı Giresun İl Temsilciliği ve Bulancak, Merkez İlçe, Tirebolu ve Piraziz İlçe Temsilcilikleri tarafından Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı vakıf binasında misafir edildi. Vakıfta gençlerle ve TÜGVA Giresun teşkilat ekipleriyle buluşan Bakan Yumaklı vakıf binası önünde aile fotoğrafı çekilerek gençlere veda etti.

Aydın: ‘’ Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı’ya Ziyaretlerinden Ötürü Teşekkür Ediyorum.’’

Türkiye Gençlik Vakfı Giresun İl Başkanı Mümtaz Aydın: ‘’Bugün vakfımızda gençlerimizle beraber Tarım ve Orman Bakanımızı ağırladık. Şehrimize gelerek bizleri kırmayıp, vakfımızı, gençlerimizi ziyaretiyle bizleri onurlandıran Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı’ya şahsım ve vakfım adına teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızın söylediği gibi, ‘Türkiye Yüzyılı’nı gençliğin yüzyılı yapacağız.’ Canla, başla her gün çalışmaya devam edeceğiz.’’ Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Vakıftan ayrıldıktan sonra sosyal medya hesabında paylaşım yapan Bakan Yumaklı : ‘’Ülkemizin geleceğini gençlerimizin enerjisi ile inşa edecek, her alanda dünyada söz sahibi olmak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

WhatsApp Image 2023-08-09 at 23.05.08

WhatsApp Image 2023-08-09 at 23.05.08 (1)

Editör: Ömer Mustafa Yılmaz