İl Sağlık Müdürü Bulut, “Hekim Kadromuzu Güçlendirmek İçin Çalışmalarımız Devam Ediyor” İl Sağlık Müdürü Bulut, “Hekim Kadromuzu Güçlendirmek İçin Çalışmalarımız Devam Ediyor”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya gelerek Zabıta Teşkilatı’nın 197’inci kuruluş yıl dönümü ve 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nı kutladı.

Giresun Belediyesi Kale Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programda Zabıta personeliyle bir araya gelen Başkan Aytekin Şenlikoğlu, zabıtanın zor bir görevi ifa ettiğini belirterek, “Tüm Zabıta personelimizin 197. Zabıta Haftası'nı kutluyorum. Zabıta bir şehrin güveni ve huzuru demektir. Sizlerin işinizi titizlikle yapmanız, vatandaşımızın sosyal yaşamını doğrudan etkileyen bir unsurdur. Belediyenin kolluk kuvvetlerinde bulunmak zor bir görevdir. Kolluk kuvveti, devletin kudretli yüzü demektir. Aynı zamanda şefkatli yüzüdür de. Vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu için gündüz gece demeden emek döküyor, büyük bir özveriyle çalışıyor, görevinizi layıkıyla yerine getiriyorsunuz. Her zaman yanınızdayım.” dedi.

1_497

Programda Başkan Şenlikoğlu personelle tek tek sohbet edip yakından ilgilenirken, yılın Zabıtası ise Murat Şentürk seçildi. Program toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.