Samsun’daki kazada ağır yaralanan hemşire hayatını kaybetti Samsun’daki kazada ağır yaralanan hemşire hayatını kaybetti

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Ankara’da çeşitli bakanlıklar ve genel müdürlükleri ziyaret ederek projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

1_503

Belediye Başkanı Şenlikoğlu başkent temasları kapsamında; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcıları Vedad Gürgen, Refik Tuzcuoğlu ve Hasan Suver’i, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Neşe Çıldır’ı, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta'yı, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Karahan’ı ve Giresun Milletvekili Ali Temür’ü ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirdi.

2_493

Ankara temaslarını değerlendiren Şenlikoğlu: “Güzel şehrimiz için Ankara’da yatırımlarımızı ve projelerimizi değerlendirdiğimiz önemli görüşmeler gerçekleştirdik. Giresun’umuza olan ilgi ve destekleri için değerli her bir yöneticimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Projelerimizi, ilimizin sorunlarını ve çözüm taleplerimizi kendilerine aktardık. Bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyindeki görüşmelerimizi her ziyaretimizde sürdürmekteyiz. Kendilerine bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Tüm enerjimizi Giresun’umuz için harcayıp projelerimizi planladığımız programlara göre yürütmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Editör: Ortak Kullanım