Vali Enver Ünlü'nün eşi Sema Ünlü Hanımefendi ve beraberindeki heyet, "Meme Kanseri Farkındalık Ayı" kapsamında Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezini (KETEM) ziyaret etti.

Aile Hekimi Dr. Kenan Alpaslan son yolculuğuna uğurlandı Aile Hekimi Dr. Kenan Alpaslan son yolculuğuna uğurlandı

1-31 Ekim “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” kapsamında 26 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarete; Vali Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü Hanımefendi, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım'ın eşi Sıdıka Yıldırım Hanımefendi, İl Jandarma Komutanı Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özer Hanımefendi, Vali Yardımcısı Muhammet Çiftci’nin eşi Safiye Çiftci Hanımefendi ve Bulancak Kaymakamı Ünal Koç’un eşi Ayşegül Koç Hanımefendi katıldı.

Sema Ünlü Hanımefendi ve beraberindeki heyete, KETEM sorumlu hekimleri Uzm. Dr. Neslişah Gürel Köksal ve Dr. Dina Kaya ile Ebe Tülay Öksüz tarafından KETEM faaliyetlerinin tanıtımı ve kanser tarama programı ile ilgili sunum gerçekleştirildi.

Ziyarette ilimizde kanser tarama programının yaygınlaştırılması ve duyurulması amacıyla düzenlenebilecek etkinlik ve programlar da görüşüldü. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.