Giresun Valisi Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü, engelli vatandaşlarımızla iftar programında buluştu.

Sema Ünlü, Giresun Belediyesinin ev sahipliğinde, Giresun İl Müftülüğü ortaklığında, engelli bireyler için düzenlenen Gönül Sofrası İftar Programı'nda engelli vatandaşlarımızla bir araya geldi.

2023_128_09

Ramazan ayı başladıktan sonra Şehit aileleri ile bakım ve koruma altında bulunan çocuklar başta olmak üzere toplumun farklı kesimleriyle iftar buluşmaları yapan Sema Ünlü, 19 Nisan Çarşamba günü de engelli bireylerle bir araya geldi.

Merkez Mustafa Kemal Ortaokulu Kapalı Salonu'nda gerçekleştirilen iftar programında Sema Ünlü, fırsat verildiğinde sanattan spora, bilimden çalışma hayatına kadar her alanda üstün başarılar gösteren engelli kardeşlerimizle mübarek Ramazan ayının son günlerinde bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bulancak Belediyesi'ne "Sağlığı Geliştiren Belediye" sertifikası verildi Bulancak Belediyesi'ne "Sağlığı Geliştiren Belediye" sertifikası verildi

2023_128_02

Sema Ünlü, iftar programından önce ve sonra engelli bireylerle tek tek ilgilenerek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. İftar programında engelli vatandaşlarımızla sıcak ve samimi diyaloglar kuran Sema Ünlü, onların istek ve taleplerini not aldı.

Program, ilahil ve ney dinletisi ile devam etti. İftar programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ve hep birlikte edilen duaların ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

2023_128_01

Engelli vatandaşlarımızla birlikte gerçekleştirilen iftar programına; Sema Ünlü, Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu'nun eşi Meryem Şenlikoğlu ve Giresun İl Müftüsü Ramazan Topcan'ın eşi Gülizar Topcan ile yetkililer katıldı.