Vali Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü, bakım ve koruma altında kalan çocuklarla iftar programında buluştu.

Giresun, Kurban Bayramına hazırlanıyor Giresun, Kurban Bayramına hazırlanıyor

Ramazan ayı başladıktan sonra toplumun farklı kesimleriyle iftar buluşmaları yapan Sema Ünlü, 4 Nisan Salı günü de Giresun Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklarla bir araya geldi.

Sema Ünlü, Giresun Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan kıymetli çocuklarla güzel bir Ramazan akşamında bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Her fırsatta çocuklarla bir araya gelen Sema Ünlü, iftar programından önce ve sonra çocuklarla ilgilenerek, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Çocuklarla eğitim başta olmak üzere çeşitli konular hakkında sohbet gerçekleştiren Ünlü, çocukları okumaya teşvik etmek amacıyla da onlara kitap hediye etti.

Çocuklara hediyeler için Sema Ünlü'ye teşekkür ederek, kitapları imzalatmak istedi. Çocukların bu isteğini kırmayan Ünlü, kitapları imzalayarak çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakım ve koruma altındaki çocuklarla birlikte gerçekleştirilen iftar programına; Sema Ünlü, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım, Vali Yardımcısı Davut Sinanoğlu’nun eşi Nurten Sinanoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özer ve yetkililer katıldı.