Tamzara'nın Tescilli Ev Ve Çeşmeleri Ziyaretçilerini Geçmişe Yolculuğa Çıkarıyor Tamzara'nın Tescilli Ev Ve Çeşmeleri Ziyaretçilerini Geçmişe Yolculuğa Çıkarıyor

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde her gün yeni bir isim aday adaylığını açıklıyor. Muhtar adaylarına nazaran Belediye Başkanlığı için şuana kadar bir çok kişi aday adaylığını duyuruyor. ilçede son olarak bağımsız olarak bir isim aday olduğunu basın açıklamasıyla bildirdi.

Şebinkarahisar'da Mart 2024'te yapılacak olan yerel seçimler seçim süreç hızlı ilerliyor. Bir çok isim partilerinden aday adayı olduğunu duyururken, ilçe esnaflarından Erdal Demiralp de aday olduğunu açıkladı. Demiralp, "Şebinkarahisar Bağımsız Belediye Başkan adayı olarak tek bir sevdamız var. O da Şebinkarahisar'a hizmet koltuk sevdası olmayan halkın parası halka hizmet olarak geri dönecek" dedi.

Demiralp, "Şebinkarahisar'dan başka kimsenin bağımlısı değiliz, bu sebepten dolayı bağımsız olarak adayım. Şebinkarahisar'ın gücünü partilere böldürmeyeceğiz bu yüzden bağımsız olarak yola çıktık. En büyük projemiz birlik beraberlik içinde öteki beriki demeden Şebinkarahisar'da yaşamı sağlamak olacaktır. Şebinkarahisar'ın sahipleri olarak memleketimize en akılcı projeleri yapacağıma söz veriyorum" dedi.

Editör: Ömer Mustafa Yılmaz