14 Mayıs Genel Seçimleri için milletvekili adayları kesinleşirken, AK Parti Giresun Milletvekili Av. Sabri Öztürk, 15 Mayıs tarihi itibariyle görevinin sona ereceğini duyuran bir paylaşım yaptı.

AK Parti Millletvekili Av. Sabri Öztürk, görevinin sona erdirdiğini sosyal medyadan şu sözlerle duyurdu;

"Sevgili Dostlarım;

Kıymetli Hemşehrilerim;

26. ve 27. Dönem Giresun Milletvekili olarak aziz milletimize ve ülkemize hizmet etme şerefine nail olduk. Bir nöbet olarak gördüğümüz bu görevi çok şükür alnımızın akıyla yeni arkadaşlarımıza devrediyoruz. Bize bu fırsatı veren başta Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Teşkilat mensuplarımıza ve saygıdeğer Giresunlu hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.

14 Mayıs Seçimleri Ülkemiz için hayırlı olsun. Partimizin milletvekili adayı olan Nazım Elmas, Ali Temür, Tolga Erener ve Berrin Aydın’a başarılar diliyorum. Yeni dönemde ve her zaman davamızın, Partimizin emrinde, Hakkın hakikatin yanında, ülkemiz ve milletimiz için yapılan çalışmalara aynı azim ve kararlılıkla destek olacağımızın bilinmesini isterim.

İl Başkanlığımdan bugüne esen rüzgarlara, koparılan fırtınalara bakmadan, iyi günde kötü günde yanımızda olan gönüldaşlarımız, yol arkadaşlarımız ve ayrım yapmadan hangi siyasi görüşten olursa olsun bizleri destekleyen Giresunlu hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Bir kardeşiniz olarak her zaman sizlerin emrindeyim.

Hemşehrimiz Turan Ateş, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Konferansı'na katıldı Hemşehrimiz Turan Ateş, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Konferansı'na katıldı

Hakkınızı helal etmenizi dilerim. Benden yana herkese hakkım helal olsun. Allah’a emanet olun…"