Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir noktasına görsel zenginlik kazandırmak adına çevre düzenlemesi ve temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Aytekin Şenlikoğlu halkın içinde Aytekin Şenlikoğlu halkın içinde

Bu kapsamda Belediye ekipleri, şehir genelinde yabani ot temizliği, budama ve çim biçme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında, halkın ortak kullanımına açık tüm alanlar temiz, sağlıklı ve bakımlı hale getiriliyor. Şehrimiz ana arterlerinde bulunan orta refüj peyzaj alanları, park ve yeşil alanlarda iyileştirme çalışmalarının yanı sıra Atapark ve Osmanağa Meydanı’nda çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor.


5-9Ekipler, Giresun’un doğal güzelliğinin bilincinde olarak çok daha güzel ve yüksek standartlarda yaşam imkânı için çalışırken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, “Giresun’umuzun güzelliğine güzellik katmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Bizler bu çalışmaları yaparken vatandaşlarımızdan mesire alanlarımızı daha temiz kullanmalarını rica ediyoruz. Daha yaşanabilir bir Giresun için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” denildi.