Okuma Sanatı Kurucusu Kulübün'nün Tülay Yanıkoğlu Yazıcı, daha önce kütüphanesinde kurmuş oldukları Bi Nefes kafesinde özel çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi. Aileler ve çocuklarla sohbet ettiklerini belirten Yazıcı, şu ifadeleri kullandı.  

"Dün 18 Mayısta Bulancak Fen Lisesine bir kütüphane kazandırdık. Bu kütüphanenin açılışı dolasıyla Giresunda'yız Buraya gelmişken daha önce kurmuş olduğumuz Bi Nefes kafesindeki Hacer Kalender kütüphanesindeyiz . Burada özel çocuklarımız ve aileleriyle sohbet ediyoruz."

IMG_118419 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramınıda kutlayan Tülay Yanıkoğlu Yazıcı,

Piraziz'de Doğal Gaz çalışmalarının tamamlandığı noktalarda Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor Piraziz'de Doğal Gaz çalışmalarının tamamlandığı noktalarda Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

"19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı. Atatürk gelecek nesilleri gençliğe emanet etmiş. Dolayısıyla gençlerimizin kendilerini yetiştirebilmesi, geliştirebilmesi, için kütüphanelere ve kitaplara ihtiyaçları var. Çünkü okuyan nesiller ancak ülkeyi feraha taşıyabiliyor, güzel yarınlara taşıyabiliyor. Bunun en önemnli yolu okumaktan, eğitimden kütüphanelerden geçiyor." dedi.

IMG_1200Tülay Yanıkoğlu Yazıcı,

"Kütüphaneler bir şehrin bir ülkenin hafızası aynı zamanda. Bu kütüphanelerde tarihi bulursunuz coğrafyayı bulursunuz edebiyat bulursunuz. Düş dünyanızda bambaşka diyarlara seyahat edersiniz. Biz Giresun bölgesinde yine yeni kütüphaneler kurmaya devam edeceğiz inşallah" diyerek sözlerini tamamladı.

IMG_1333

IMG_1268