Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Bektaş beraberindeki heyetle Çıtlakkale Mahallesi Muhtarı Mesut Aydın’ı ziyaret etti.

Belediye Meclis üyeleri, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarının da katılımıyla ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaret sonrası mahalle sakinleri ile bir araya gelerek görüş ve değerlendirmelerini alan heyet ayrıca Sönmez sokak üzerinde incelemelerde bulundu.

Mete Bahadır Yılmaz, "Komik bir durum. Söyledikleri hiçbir şey gerçeği yansıtmıyor." Mete Bahadır Yılmaz, "Komik bir durum. Söyledikleri hiçbir şey gerçeği yansıtmıyor."

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Bektaş, “Geçtiğimiz yıl Ekim ayı içinde Çıtlakkale Mahallesi sakinlerimizle bir araya gelerek görüşlerini almıştık. Ne yazık ki o gün vatandaşlarımızın dile getirdiği sorunların neredeyse hiç giderilmemiş olduğunu görüyoruz. Kıymetli Muhtarımız ve Meclis Üyelerimizle birlikte incelemede bulunduğumuz Sönmez Caddesi ve iç sokaklarda acilen asfaltlama çalışmasına ihtiyaç duyulduğunu, altyapı ve doğalgaz eksikliklerinin giderilemediği, dere kenarında yürüyüş yolu güzergahında ihtiyaç duyulan kaldırımın halen yapılmadığını tespit ettik. Dere kenarında yapılması gereken istinat duvarı ile ilgili uzun zamandır yol alınamadığını gördük. Bu eksiklikler vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini de tehlikeye atmaktadır. Bahse konu eksikliklerin giderilmesi için Belediye, AKSA ve DSİ yetkililerinden somut adım ve çözümler sunmasını bekliyoruz. Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte konunun takipçisi olacağız.” dedi.