İl Müftülüğü ve TDV Giresun Şubesi hayata dokunan her alanda ‘iyilik’ projeleri geliştirmeye devam ediyor.

Giresun İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Giresun Şubesi iş birliğinde başlatılan "Hayata Başlarken" projesi kapsamında evlilik hazırlığı yapan genç kızlara çeyiz bohçası, yeni doğum yapan annelere ise bebek bohçası hediye ediliyor. 

1 (2)-6

Vali Serdengeçti’den, Giresunspor’a Destek Vali Serdengeçti’den, Giresunspor’a Destek

Doğum yapan ihtiyaç sahibi anneler ve evlilik hazırlığında olan gençler TDV Kadın Kolları üyeleri ve TDV gönüllüleri tarafından ziyaret ediliyor.
Proje hakkında açıklamada bulunan İl Müftüsü ve TDV Giresun Şubesi Başkanı Ramazan Topcan, “Hamdolsun gönüller almaya ara vermeden devam ediyoruz. Yeni bir proje. Doğum yapan ihtiyaç sahibi annelere ve evlilik hazırlığında olan genç kardeşlerimize yardım yapılmasını amaçlayan bir proje bu. Darda olanın elinden tutmak, evlilik hazırlığında bulunan birine yardım etmek, bebeklerini hasretle kucaklarına alacakları günleri sayan ihtiyaç sahibi bir kardeşimize yardımda bulunmak sevab-ı mucip güzel bir davranıştır. Vakıf bağışçılarımıza çok teşekkür ediyorum. Dün, bugün koştuk. Yarın da Allah nefes verdiği müddetçe koşmaya, kapılar aralamaya devam edeceğiz. Buradan bir kere daha kardeşlerime seslenmek isterim ki; hayırla anılmak için hayırda bulunalım. Güzele kavuşmak için iyilik ve güzelliklerimizi artıralım.” dedi.