AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28 Dönem Milletvekilliği Seçimleri için ‘Cumhur İttifakı’ İl Başkanları ile birlikte yoğun bir tempoda çalıştıklarını il, ilçe ve beldelerde vatandaş buluşmalarını sürdürdüklerini söyledi.

336659381_932715131261136_681259036200518506_n

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci tur sonucunu değerlendirdi Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci tur sonucunu değerlendirdi

“14 Mayıs Cumhur İttifakı için yeni bir zafer olacak” diyen AK Parti Giresun İl Başkanı Yılmaz, “Yaparsa yine Cumhur İttifakı yapacak. İnşallah doğru adımlarla ‘Türkiye Yüzyılı’nda doğru zamanda doğru adamı yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Bunu hep birlikte Cumhur İttifakı ile başaracağız. İstikrar ülkemiz ve milletimiz için çok önemli. 14 Mayıs akşamı hem Giresun’umuzun hem de AK Parti Genel Merkezimizin önünde Cumhur İttifakımızın yeni zaferini hep birlikte kutlayacağız. İnşallah milletimizin iradesiyle, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden bir kez daha Cumhurbaşkanı yapacağız. Bizim inancımız tam. Bizim milletimize olan güvenimiz tam. Bunu da sahada görebiliyoruz. Vatandaşlarımızın ilgisi ve alakası bizleri mutlu ediyor. Cumhur İttifakı İl Başkanlarımızla birlişkte vatandaşlarımızın her birine teşekkür ediyoruz. Onlar da 7’li masanın ne denli çalışacağını biliyor. Vatandaşımız artısını eksisini kendi terazisinde değerlendiriyor. Vatandaşımız ülkemizin geleceğini karartmayacağını biliyor. Giresun bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki seçimde de Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteğini verecektir” dedi.