Giresun Çıtlakkale Mahalle Muhtarlığı tarafından Atasev Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerine hediye dağıtıldı.

Çıtlakkale Mahalle Muhtarı Mesut Aydın tarafından, Özel Giresun Atasev Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezin'de Özel eğitim alan çocuklara kırtasiye malzemeleri içeren çanta ve oyuncaklara hediyeler dağıtıldı.

2022 Yılı arılı kovan desteklemesi icmal-1 listesi askıya çıktı 2022 Yılı arılı kovan desteklemesi icmal-1 listesi askıya çıktı

atasev

Giresun Atasev Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Beyazay Derneği Giresun Başkanı Şahin Yüzükkaşı; ''Derneğimiz engelli vatanaşlarımızın sosyal entegrasyonu ve iş hayatına adaptasyonu için çalışan bir dernektir. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi ailelere ve çocuklara, kırtasiye yardımı talebini Çıtlakkale Mahalalle Muhtarı Mesut  Bey'e ilettik. Sağ olsun kendileride Giresun'da bulunan iş adamlarının yardımlarıyla, bu yardımları öğrecilerimize taktim ettiler. Kendilerine Mesut Aydın Bey'in böyle bir hayra vesile olduğu için kendisine teşekkür ederim. Beyazay Derneğimiz olarakta vatandaşlarımızın hizmetindeyiz her zaman için. Türkiye geneli bir derneğiz, yurtdışında 7 Türkiye'de 72 tane şubemiz bulunmaktadır. Sayın Mesut Bey'e teşekkür ederiz.'' ifadelerinde bulundu.

IMG_5332