Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş’un ev sahipliğinde, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde kamu görevlileri ve vatandaşlarla toplu bayramlaşma yapıldı.

Vali Enver Ünlü'nün ülkemizi yasa boğan depremlerin ardından Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine koordinatör vali olarak görevlendirilmesi münasebetiyle bu bayram, Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş öncülüğünde kutlandı.

Giresun Belediyesi yöresel ürün ve paketleme tesisi yapımı ihalesi yapılacak Giresun Belediyesi yöresel ürün ve paketleme tesisi yapımı ihalesi yapılacak

2023_130_03

Giresun Valiliği Makam katında 21 Nisan Cuma günü saat 10:00’da gerçekleşen toplu bayramlaşma programı; Ramazan Bayramı münasebetiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yayımlamış oldukları mesajın okunmasıyla başladı.

2023_130_02

Program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve İl Müftüsü Ramazan Topcan tarafından yapılan dua ile devam etti. Protokol konuşmaları ve bayramlaşmanın ardından misafirlere yapılan ikramlarla program sona erdi.

Toplu bayramlaşma programına; Vali Vekili Mehmet Fikret Çavuş, Giresun Milletvekilleri Av.Kadir Aydın ve Av.Sabri Öztürk, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım, Belediye Başkanı Av.Aytekin Şenlikoğlu ile kamu görevlileri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

2023_130_04

Programda, davetlileri selamlayarak bir konuşma yapan Vali Vekili Çavuş; “On bir ayın sultanı Ramazan’ı, tekrar kavuşmak ümidiyle geride bırakırken bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadığımız bu mübarek günde sizlerle bir araya gelmekten duyduğum memnuniyeti ifade ederek hepinize hoş geldiniz diyor ve bayramınızı kutluyorum.

Davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyor ve mübarek bayramın; ülkemize, Giresun’umuza, Aziz Milletimize, gönül coğrafyamıza, Âlem-i İslâm’a ve tüm insanlığa, sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini temenni ediyor; Aziz Şehitlerimizi, Kahraman Gazilerimizi ve ebediyete irtihal etmiş Devlet Büyüklerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum. Bayramımız mübarek olsun. Kalın sağlıcakla” ifadelerini kullandı.

2023_130_05