TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Giresun'u ziyaret etti.

Tolga Seyhan memleketi Giresun’da Bireysel Futbol Akademisi kurdu Tolga Seyhan memleketi Giresun’da Bireysel Futbol Akademisi kurdu

Hakan Karaahmet'in daveti üzerine şehre gelen Türkiye Futbol Federasyonumuzun Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF yönetim kurulu üyeleri ve İstanbulspor'un Başkanı Ecmel Sarıalioğlu, Milletvekil Cemal Öztürk'ün ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu yemekte bir araya geldi.

5-25Yemeğin ardından Mehmet Büyükekşi, Giresun Doğa Koleji'nde öğrenciler ile gerçekleştirilen söyleyişe katıldı. 

Büyükekşi, daha sonra Süper Lig'in 13. haftasında Çotanak Spor Kompleksi'nde oynanan İstanbulspor karşılaşmasını izledi.

8-15Maçın ardından Bitexen Giresunspor Kulübü Tesislerini ziyaret eden Büyükekşi, Bitexen Giresunspor başkanı Hakan Karaahmet, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk, FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar ve amatör spor kulüpleri temsilcileri ile bir araya geldi.

3-43Hakan Karaahmet, "Bugün Türkiye Futbol Federasyonumuzun değerli Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF yönetim kurulu üyeleri ve İstanbulspor'un değerli Başkanı Ecmel Sarıalioğlu ile Giresunumuzda bir araya geldik. Milletvekilimiz Cemal Öztürk'ün ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin de bulunduğu yemekte misafirlerimizi ağırladık. Yemeğin ardından karşılaşmayı birlikte izlediğimiz federasyon başkanımız Sayın Büyükekşi ve Yönetim Kurulu Üyelerine şehrimize gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, nazik ziyaretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.2-54