Geçmiş dönem oyuncu ödemelerindeki sorunlar nedeniyle FIFA'nın verdiği transfer yasağı cezası ile Trendyol 1. Lig'de yoluna devam eden Giresunspor'da, ödenmeyen alacakları sebebiyle sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Brandley Kuwas ile yeniden temas kuran Nahid Yamak ve yönetimi oyuncuyu ikna ederek 1 yıllığına yeniden anlaşma sağladı.

2023-2024 Futbol Sezonu Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Futbol Ligi Kayıtları Başladı 2023-2024 Futbol Sezonu Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Futbol Ligi Kayıtları Başladı

Dün akşam saatlerinde Giresun'a gelen Curaçaolu oyuncu, sabah yapılan sağlık kontollerinden geçerek kendisini yeniden 1 yıllığına yeşil beyazlı yapan resmi sözleşmeye imza attı.

Kulüpten yapılan resmi açıklamada; "Profesyonel futbolcu Brandley Mack-Olien Kuwas ile 1 yıllık sözleşme imzalayarak yeniden kadromuza kattık. Kendisine Giresunspor ailesine hoş geldin diyor, Çotanak Arma altında başarılı bir sezon diliyoruz." ifadelerine yer verilirken özellikle hücum hattında sıkıncı çeken Giresunspor için önemli bir gelişme olarak değerlendirildi.