Şükrü Ertürk Akçalı grup yolundaki sıkıntılara dikkat çekti Şükrü Ertürk Akçalı grup yolundaki sıkıntılara dikkat çekti

FUAT KÖSE; ÇALMAYACAĞIM, ÇALDIRMAYACAĞIM, ÇALANDAN DA HESAP SORACAĞIM
Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse Gedikkaya Mahallesi’nde mahalleli vatandaşlarla buluştu.
Giresun Belediyesi’nin tarihinin en karanlık günlerini geçirdiğini söyleyen Köse; ‘’Kendime değil kentime hizmet etmek için yola çıktım. Giresun’u 31 Mart’tan sonra yepyeni bir belediyecilik anlayışı ile buluşturacağız. Halkımız değişime hazır, nereye gitsek bu kararlılığı görüyoruz. Şehrimizin saymakla bitmeyecek kadar sorunu var. Biz sorunların hepsinin üstesinden gelecek bilgi ve birikime sahibiz. Gerçekleştirilebilir gerçekçi projelerle halkımızın karşısına çıkacağız. Hayal satmayan, arsa satmayan, belediyeyi borçlandırmayan, aksine belediyenin öz kaynaklarını arttıran yönetim anlayışını şehrimize getireceğiz. Giresun Belediyesinin parasını çalmayacağım, çaldırmayacağım, çalanlardan da hesap soracağım’’ diye konuştu.
GİRESUN’U GEDİKKAYA’NIN ZİRVESİNDEN İZLEMEYE HAZIRMISINIZ?
Mahalle sakinlerinin coşkulu tezahüratları altında konuşan Köse,  Belediye Cumhuriyet Halk Partisi yönetiminde iken altyapısı hazırlanan ancak Aytekin Şenlikoğlu göreve gelince rafa kaldırılan ‘’Gedikkaya Projesi’nin’’ yeni dönemde uygulanacağının müjdesini verdi. Fuat Köse’nin açıklamasının ardından mahalleli Köse’yi alkışlarla destekledi.Yoğun kalabalığa konuşan Fuat Köse konuşmasının ardından soruları yanıtlayıp, sevenleri ile sohbet etti.

Editör: Ortak Kullanım