2024-2025 futbol sezonunda TFF 2.Lig’de mücadele edecek olan Giresunspor yeni sezon hazırlıklarına 1 Temmuz 2024 Pazartesi günü ilimizde topbaşı yaparak başlayacak.

Teknik Direktör Metin Aydın yönetiminde Giresunspor Tesisleri’nde toplanacak yeşil-beyazlılar, altyapıdan A takım seviyesine yükselebilecek potansiyele sahip futbolcularını gözlemleyecek. Giresunspor Teknik Direktörü Metin Aydın, yeni sezon hazırlıkları öncesinde özel açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam, futbolun yalnızca sahada iyi performans sergilemekten ibaret olmadığını, adaletin ve bütünleşmenin önemine vurgu yaptı. "Yeni bir vizyon ve yeni bir heyecanla, ilimizle tam anlamıyla bütünleşmiş bir Giresunspor olarak yola çıktık" diyen Aydın, Giresun şehrinin zor günleri el ele vererek aştığını hatırlattı.

“ZOR GÜNLERİ EL ELE VEREREK AŞMIŞ BİR ŞEHİRİZ”

Teknik Direktör Metin Aydın, 2.Lig heyecanı öncesinde Yeşilgiresun Gazetesi’ne konuştu.

Deneyimli teknik direktör, futbolda iyi olmanın kolay ancak adaletli olmanın çok zor olduğunu söyledi.

“Yeni bir vizyon, yeni bir heyecan, iliyle tam anlamda bütünleşmiş bir Giresunspor olarak yola çıktıklarına dikkati çeken Aydın, “Giresun şehri çok zor günleri el ele vererek aşmış bir şehir. Giresunspor’un geçmişine değil, geleceğe bakıyoruz. Ancak bu benim tek başıma yapabileceğim bir şey değil. Tek başıma altından kalkabileceğim bir yük değil. Şehir olarak bütünleşip, elimizde Giresunspor gibi bir değer olduğunu algılamak zorundayız.” dedi.

Lavanta bahçesi Tamzara'ya güzellik kattı Lavanta bahçesi Tamzara'ya güzellik kattı

2.ETAP BOLU’DA

Giresunspor yeni sezon öncesi ikinci etap kamp çalışmalarının Bolu’da yapılacağını duyurmuştu. Buna göre Giresunspor, sezon öncesi hazırlıklarının ilk etabının Giresun'da tamamladıktan sonra ikinci etap hazırlıklarını ise 8-20 Ağustos tarihleri arasında Bolu Koru Otel'de gerçekleştireceği kamp ile tamamlayacak.

Kaynak: Yeşil Giresun

Editör: Ayaz Bekdemir