Aileler, Öğrenciler ve Kitapseverler Bu Fırsat Kaçmaz! Özen Kitap Kırtasiye'de Büyük İndirim! Aileler, Öğrenciler ve Kitapseverler Bu Fırsat Kaçmaz! Özen Kitap Kırtasiye'de Büyük İndirim!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilimizdeki tüm okullarda 11 Eylül 2023 Pazartesi günü başlayacak olan 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı öncesinde okul öncesi için okula uyum programı ve rehberlik uygulamaları başladı. 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Uyum Haftası kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu  Çıtlakkale Anaokuluna bir ziyaret gerçekleştirdi.

Uyum haftasında okula gelen veliler ile sohbet eden Tosunoğlu, sınıfları gezerek öğrencilerin uyum etkinliklerini izledi. Ardından öğretmenlerle de sohbet etii.

Tosunoğlu, "Okul öncesi eğitimin çocukların kişisel ve sosyal yönden gelişimlerine olan olumlu etkisine vurgu yaptı. Bizler de çocuklarımıza temiz ve güvenli ortamlarda kaliteli bir eğitim hizmeti sunmak için özveri ve gayretle çalışıyoruz" diyerek yeni Eğitim Öğretim yılının hayırlı olması temennilerini iletti.

Editör: Ortak Kullanım