Amber Çay Eynesil Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Uğur Kardal sorularımızı yanıtladı ve sezon değerlendirmesinde bulundu.

Görelespor'un yükselişi devam ediyor Görelespor'un yükselişi devam ediyor

"Sezona başlarken mütavazi, daha fazla kendi bölgemizde yer alan oyuncu grubumuzla yola çıktık. Oyuncu grubumuzun bize vermiş olduğu geri dönüş bizi mutlu etti. İkinci yarıya da çok iyi başladık. İyi işler yaptığımızı iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum. Bu ilçe bizi çok destekliyor bizi sahipleniyor. Şu anda işer yolunda gidiyor. Daha iyisi için hedefimiz doğrusunda ilerliyoruz."

"Bizim için teknik ekibimiz için maç bu günden başlıyor. Oyuncu grubu her zaman yukarıyı hedefler, Biz ilk önce mağlup olmamayı oyunu tutmayı sornasında 3 puan almayı hedefliyoruz. Bizim amacımız bu hafta puan almak olabiliyorsa da 3 puan almak. "

IMG_1431"Devre arası transferi zordur. Devre arasında giden oyuncular da bize faydası olan oyunculardı. Oyuncularında piyasası var talepleri var. Biz de yönetimimiz aldığı karar doğrusunda değişikler yaptık. Şu an gidişat çok iyi gelen oyuncuları adaptasyon süreci çok iyi geçti. Aile ortamı var, başarının anahtarının da bu olduğunu düşünüyoruz. "