Teknik direktörümüz Hakan Keleş, geride kalan 33 haftayı değerlendirdi.

İlk olarak Beşiktaş maçıyla alakalı konuşan Keleş: “Maça çok iyi hazırlanmıştık. Tüm planlarımızı sahaya yansıtmaya çalıştık. Nihayetinde evimizde, taraftarımızın önünde kaybetmedik ve sahadan beraberlikle ayrıldık. Ligin boyunun kısaldığı bu haftalarda bir puanın bile önemi çok büyük. Şuan için 40 puan baremindeyiz. Sezon başından bu yana aralıksız sürdürdüğümüz çalışmalarımıza sezon sonuna dek devam edeceğiz.” dedi.

Giresunspor son dakikada turladı Giresunspor son dakikada turladı

“HEDEFİMİZE ULAŞMAYA ÇOK AZ KALDI”

33 haftalık periyotta inişli çıkışlı grafikler yaşadıklarını belirten Keleş: “Sezon başında kendimize bir hedef koyduk. .Hem kulübümüzün mali yapısını hem de takım kimyasını düşünerek bir kadro kurduk. Mütevazi bir bütçeyle, oluşturduğumuz kadroyla bugünlere kadar geldik. Büyük emekler, çabalar ve fedakarlıklar var. Tabi çok çalıştık. 44 yıl sonra ilk kez yükseldiğimiz Süper Lig’de kalıcı olmak için tüm mücadelemizi veriyoruz. Bu hedefimize  ulaşmaya az kaldı. İnşallah son haftalara bırakmadan bu hedefimizi gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

“İNANILMAZ BİR ATMOSFERDİ””

Beşiktaş maçındaki ambiyanstan çok etkilendiğinin de altını çizen Keleş: “Giresunspor taraftarı her zaman başkadır. Bunu her zaman hissettik.  Bugüne kadar bizi asla yalnız bırakmadılar. Özellikle Beşiktaş maçındaki tribünlerin doluluğu bizleri çok sevindirdi. İnanılmaz bir atmosfer vardı. Onlara galibiyeti hediye etmek isterdik ama mücadeleci oyunumuz ve aldığımız bir puanla onları en azından üzmedik. Tribünleri doldurarak bizlerin her zaman yanında olan taraftarlarımıza teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Keleş, son olarak, Cumartesi günü deplasmanda Fatih Karagümrük ile karşı karşıya geleceklerini ifade ederek: “Bu ligde her maç zor. Kolay maç yok. Artık önümüzdeki maça odaklanıyoruz. Beşiktaş maçı sonra bir günlük iznin ardından çalışmalarımıza başladık. İyi bir şekilde hazırlanıyoruz. İnşallah şehrimize puan ya da puanlarla döneriz. Tek çabamız bu.” şeklinde konuştu.