Fındık Haberleri

Fındık haberleri ve güncel Fındık gelişmeleri, Fındık ile ilgili tüm video, Fındık fotoğrafları ve Fındık haberleri MEDYA 28 | Giresun Haber | Giresun ili ve ilçelerinden en güncel ve doğru ve kaliteli haberler sitemizde


Ekonomi

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, yaklaşan fındık hasat sezonu öncesinde üreticilere ‘erken hasat yapmamaları’ uyarısında bulunarak,...

Ekonomi

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET HİLMİ GÜLER “Fındıkta artık ikinci bir fiyat açıklanmayacak, fındığın bağımsızlığını ve özgürlüğünü sağladık”

Ekonomi

CHP Giresun İl Başkanı Dr. Gökhan Şenyürek, AKP'li Lütfi Bayraktar üreticiye "şımartmayacak fiyat" sözleri büyük tepki çekti.

Fındık ve Tarım

GİRESUN ZİRAAT ODASI BAŞKANI NURİTTİN KARAN

Suç ve Kaza

Düzce’nin Gümüşova ilçesinde jandarma ekiplerince uyuşturucu madde arama köpeği ile yapılan aramada fındık bahçesinin içerisinde ekili 262 kök kenevir bitkisi...

Fındık ve Tarım

FINDIK ÜRETİLEN İLLERİN MİLLETVEKİLLERİ, TARIM VE ORMAN BAKANI İBRAHİM YUMAKLI’NIN BAŞKANLIĞINDA FINDIK ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ.

Fındık ve Tarım

DÜZCE’DE 2024 YILI FINDIK REKOLTE TESPİT ÇALIŞMALARI DAHİLİNDE İL GENELİNDE FINDIK BAHÇELERİNDE SAHA ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR.

Ekonomi

2024 ÜRETİM SEZONUNDA, ÖNCEDEN BELİRLENMİŞ BAHÇELERİNDE, ÇOTANAK SAYIMI ESASINA GÖRE VERİLER ALINARAK, FINDIKTA REKOLTE TAHMİNİ ÇALIŞMALARI YAPILIYOR.

Ekonomi

Üreticiler, fındık fiyatının 180 lira olmasını talep etti. Maliyetlerin artması ve emeğin karşılığını almak için bu fiyatın gerekli olduğunu belirtiyor.

Yerel

ÇARŞAMBA ZİRAAT ODASI BAŞKANI MUAMMER AYDEMİR, YAKLAŞAN FINDIK HASAT SEZONU VE KOKARCA İLE MÜCADELE HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNDU.