Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, “Giresun Üniversitesi Kalite Yolculuğunda Rektör-Öğrenci Buluşması” etkinliği kapsamında 11 Ocak 2024 Perşembe günü Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda öğrencilerle bir araya geldi.

Sokak Basketbolu Coşkusu Başlıyor! Sokak Basketbolu Coşkusu Başlıyor!

_1-4837

Giresun Üniversitesi Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatörlüğü ile Kalite Topluluğunun iş birliğinde düzenlenen etkinliğe öğrenciler yoğun katılım sağladı. Üniversitenin şehir merkezinde bulunan Güre, Gazipaşa ve Nizamiye Yerleşkelerinin yanı sıra ilçelerde eğitimlerine devam eden öğrenciler de etkinliğe katılarak Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can ve yönetim kadrosuna istek, ihtiyaç ve önerilerini ilettiler.

_2-7065

Etkinliğe Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can’ın yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Hüseyin Şahin, Rektör Baş Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Şanal, Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Firdevs İclal Karataş Aydın, Genel Sekreter Ahmet Tevfik Korkmaz, Sağlık, Kültür Spor Daire Başkanı Rabia Hafızoğlu ve Öğrenci İşleri Şube Müdürü Özcan Ayten katıldılar.

Editör: Ortak Kullanım