Giresunspor ’un 2022-2023 Süper Lig sezonunda Çotanak Spor Kompleksi'nde oynayacağı tüm resmi iç saha karşılaşmalarını kapsayan sezonluk kombine bilet satışları bugün itibariyle başlamıştır.

2022 - 2023 sezonu için kombine bilet fiyatları aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. 

kombine bilet

kombine

Not: Kombine biletler satışa çıktığında maçlık biletlerin taban fiyatı belirlenecek olup, sezon içerisinde bu fiyatların altına inilmeyerek kombine bilet alan taraftarlarımız maddi anlamda mağduriyet yaşamasının önüne geçilecektir.

-2021/2022 kombine sahiplerine www.passo.com.tr , Passo Mobil ve Passolig gişelerinden %15 indirim uygulanacaktır.

-2022/2023 Futbol Sezonu kombine satışı sürecinde, www.passo.com.tr  web sitesi, Passolig gişelerinden ve Passo Mobil üzerinden kombine satın alımı işlemleri gerçekleştirilebilecektir.

-Kombine satışları sadece Giresunspor logolu Passolig Kart sahiplerine yapılacaktır.

Bitexen Giresunspor, ilk hafta mağlubiyetini Galatasaray karşısında telafi etmek istiyor Bitexen Giresunspor, ilk hafta mağlubiyetini Galatasaray karşısında telafi etmek istiyor

-Kombine satışı için taraftarların Giresunspor logolu Passolig Kartlarının E-Bilet kullanım süresini 31 Mayıs 2023’ye kadar uzatmaları gerekmektedir. 

Not: Temmuz ayı itibari ile E-bilet sistemi yıllık kullanım bedellerinde zam beklenmektedir. Taraftarlarımızın bu zam oranı ile karşılaşmamaları için yeni kart çıkaracakların ve Passolig Kart yenileme süresi gelenlerin işlemlerini haziran ayı içerisinde yapmalarını öneriyoruz.