Ferhat Karademir, İbrahim İnaç ve Gürkan Temür görevlerinden istifa ettiler.

Giresunspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre; Ferhat Karademir ile İbrahim İnaç ve Gürkan Temür görevlerinden ayrıldılar.

Giresunspor Kulübü'nde Başkan Hakan Karaahmet'in ardından en etkili isimlerden olan ve aynı zamanda basın sözcülüğü görevini yürüten Ferhat Karademir'in ayrılığı kritik bir gelişme olarak değerlendirildi.

2023-2024 Futbol Sezonu Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Futbol Ligi Kayıtları Başladı 2023-2024 Futbol Sezonu Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Futbol Ligi Kayıtları Başladı

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Giresunspor’umuzun 44 yıl sonra yükselmiş olduğu Süper Lig başarısında büyük emekleri olan kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyeleri; Ferhat Karademir, İbrahim İnaç ve Gürkan Temür görevlerinden müsaadelerini istemişlerdir. Giresunspor ailesi olarak kulübümüz için yaptıkları çalışmalar ve gösterdikleri emeklerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz. Başkanımız ve Yönetim Kurulumuzun önümüzdeki günlerde alacağı karar neticesinde görevinden ayrılan yöneticiler yerine yeni atamalar gerçekleştirilecektir. Kamuoyunun bilgisine sunarız."