Emrullah Ekiz, "Giresunspor’u aydınlık yarınlara taşımak için kolları sıvadık" Emrullah Ekiz, "Giresunspor’u aydınlık yarınlara taşımak için kolları sıvadık"

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir gündeme ilişkin açıklamalar yaptı.

Giresunspor ve yönetim kurulunun bütün zorluk ve baskılarla mücadele edecek güce, irade ve yönetim kabiliyetine sahip olduğunu bildiren Karademir yaptığı yazılı açıklamada, son zamanlarda çıkan haber ve kulüp otobüsüne el konulmasıyla ilgili gelişen olayların, Giresunspor’u yolundan edemeyeceğini ifade etti.

Giresunspor Yönetim Kurulu’nun kulübün menfaatleri doğrultusunda yoluna emin adımlarla ilerlediğini belirten Karademir, “Giresunspor artık her şeyin ve her zorluğun üstesinden gelecek güce ve iradeye sahiptir” dedi. 

Yönetim kurulu olarak bir plan dahilinde Giresunspor’u yeni sezona hazırladıklarının altını çizen Karademir, “Diğer kulüplerin içinde bulunduğu duruma bakınca bizim çok daha az maddi sorunla uğraştığımız ortadadır. Gereken desteği görmememize rağmen Kulüp Başkanımız Hakan Karaahmet ve bizler, güvenli ve akılcı adımlarla tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Biz, Giresunspor’a gerçekten gönül verenlerin duası ve manevi desteğiyle bu işi başardık, başarmaya da devam edeceğiz. Giresunspor, yeni sezona en iyi ve adından söz ettiren bir takımla başlayacaktır. Giresunspor, yönetim kurulundan teknik heyet ve futbolcusuna kadar bomba gibi geliyor. Defalarca söylediğimiz gibi hiçbir başarı tesadüf değildir. Son iki sezondur başarı hikayeleri yazan Giresunspor’u izlemeye devam edin. Çünkü Giresunspor demek başarı demektir. Giresunspor demek tarihe adını yazdırmak demektir. Bize güvenen ve yanımızda olan tüm Giresunspor camiasının yüzünü bu sezon da güldürmeye ve Süper Lig keyfini yaşatmaya kararlı ve inançlıyız” dedi.